Design

Kalendarze na Nowy Rok

Już niedługo, już za chwilę Nowy Rok. Dobrze to, czy źle, kalendarz będzie potrzebny. Dlatego dziś cztery kalendarze, które wpadły nam w oko.

 

MLEKO LIVING

To planner, który możemy zacząć wypełniać wtedy kiedy nam pasuje, daty uzupełniamy sami. Planner wykonany jest w 100% z papieru recyklingowanego. W środku roczne, miesięczne i tygodniowe rozkłady, oraz wiele miejsca na notatki: obok widoku każdego tygodnia, oraz z tyłu notatnika. Dodatkowo dostajemy papierową zakładkę z kalendarzem na 2 lata. Wymiary kalendarza to 14 x 21 cm, ma 128 stron. Jest lekki i wygodny do noszenia. Cena 60 zł.

 

 

 

PAPIERNICZENI

Kalendarz na 2019 rok w dwóch opcjach kolorystycznych: grafitowym i brązowym z miedzianymi wykończeniami. Kalendarz ma twardą oprawę wykończoną płóciennym grzbietem, jest szyty nićmi. Zadruk w środku  wykonany jest metaliczną miedzianą farbą. Wewnątrz znajduje się układ roczny, rozkładówki miesięczne i tygodniowe oraz strony w linie na notatki. Rozmiar kalendarza to 13,5 cm x 21,5 cm, ma 200 stron. Cena 86 zł.

 

 

 

 

OLGA SZCZECHOWSKA

Kalendarz nie jest jeszcze gotowy, ale po tym jak wyglądał ten na 2018 rok, możemy być pewni, że będzie piękny. Kalendarz będzie miał format A4, wydrukowany na papierze o gramaturze 200g, spięty metalowym klipsem do papieru tajwańskiej marki Tools To Liveby.

LAS I NIEBO

 

Kalendarz ścienny Kwiaty polne lub Ptaki. Format A3, wydrukowany jest na papierze kreda mat. Każdy dzień ma miejsce na notatki. Cena 70 zł.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *