do góry

Cześć, poznajmy się!

Idea bloga Hygge narodziła się w Krakowie, mieście z którym wiele nas łączy, stąd też jego temat będzie się dosyć często przewijał. Hygge Blog tworzymy my:

ola

Ola Koperda – przede wszystkim lubi jeść i o jedzeniu rozmawiać! Za to nie bardzo lubi mówić o sobie, co może być dość dziwne jeśli prowadzi się bloga. Założycielka marki Opa&Company. Mieszka w Krakowie, po latach docenia rodzinny Śląsk.

Jakub Mysiński – Fotograf. W Krakowie od urodzenia. Czyta dużo fantastyki i spaceruje z golden retriverem Franią

sylwia

Sylwia Wojtkowska – rysuje nieprzerwanie odkąd nauczyła się trzymać kredkę w ręce, więc od czasu do czasu narysuje też “coś” dla Was. Typ włóczykija,uwielbia dobrą kawę, kontakt z przyrodą i piesze wędrówki- najlepiej górskie!

gosia

Gosia Walendowska – historyk – judaista, księgarka i mól książkowy. Dla Was będzie pisać o książkach, tych związanych ze Skandynawią, ale nie tylko.

Magda Jabłońska – uwielbia gotować i karmić ludzi, wielbicielka letnich festiwali, urodzona organizatorka, od niedawna właścicielka jack rusell terriera, z którym zapewne odwiedzi niejedno hygge miejsce.

hania-300x300

Hania Dłóciok – z założycielką bloga – Olą, wychowały się na tym samym śląskim podwórku. W Krakowie mieszkały blok w blok, spotykając się na herbatę i oglądanie kolorowych gazet, które wstyd innym pokazać. Teraz mieszka w Sztokholmie, robi dla Hygge zdjęcia miejsc, do których chciałaby mieć czas chodzić.