Design

Hygge Biurko

Dziś trzy rzeczy, które spodobały nam się w lipcu, które sprawią, że praca i przestrzeń koło biurka będzie przyjemniejsza.

Notesy Paprotnik

Paprotnik tworzą dwie projektantki – Paulina i Renata, absolwentki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki. Na codzień dziewczyny zajmują się projektowaniem graficznym. W ich twórczości przeważają elementy roślinne, inspiracją najczęściej jest natura, stare albumy i zielniki. Bardzo ważna jest dla nich ekologia, dlatego w produktach świadomie dobierają materiały, bardzo często są to papiery recyclingowe lub na przykład z domieszką owoców.

Notesy z monsterami to trzecia seria paprotnikowych notesów. Tym razem inspirowana Joanem Miró.

Notes klejony w formacie A5 o grubości 64 niezadrukowanych kartek. Cena: 39 zł.

 

 

Obudowy Etuo

Pierwsze obudowy, które serio się nie ścierają! Elastyczne i miłe w dotyku. Wybierasz z dostępnych wzorów lub przesyłasz swój projekt. Cena od 20 zł.

 

 

Wielościany Umysłu Pomysły

To mała, ale śliczna rzecz. Minimalistyczne, mosiężne, ręcznie wykonane przestrzenne figury można zawiesić na ścianie, powiesić lub postawić na biurku. Wiszące są idealne do eksponowania oplątw. Do ich stworzenia autorkę – Martę, zainspirowały tradycyjne fińskie formy zdobnicze. Marta mieszka w Łodzi, w stuletniej kamienicy, w mieszkaniu o nietypowym rozkładzie, z trzeszczącą podłogą i widokiem na dachy. Zajmuje się wnętrzami, roślinami i fotografią. Uwielbia industrial i bohemę. Z jednej strony surowe meble, stal, miedź i proste, minimalistyczne
formy. Z drugiej strony wiszące z sufitu kwietniki, ścienne plecionki, kolorowe dywany i narzuty w etniczne wzory.

Cena za sztukę od 45 zł.

 

 

Zdjęcia: Jakub Mysiński.

Komentarze 2

 1. Marysia
  Reply

  Bardzo piękne i nawet nie takie drogie, pozdrawiam.

  11 Lipiec, 2017
 2. Pani KoModa
  Reply

  Przestrzenne figury najlepsze! 🙂

  27 Lipiec, 2017

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *