Design

Trzy dziewczyńskie marki

Mood Jewellery

Mood to ręcznie robiona biżuteria. Marka powstała dwa lata temu, stworzyła ją Marlena: „Pomysł na stworzenie marki powstał trochę z przypadku. Odkąd pamiętam jestem fanką biżuterii, odkąd też pamiętam, nie mogłam znaleźć projektów, które odpowiadałyby mi w 100%. Zawsze coś przerabiałam, odczepiłam, doczepiłam, przedłużałam albo skracałam. Wyznając zasadę, że „raz się żyje!” postanowiłam więc zaprojektować moją wymarzoną biżuterię. Wtedy okazało się, że taka biżuteria to nie tylko moje marzenie i tak powstała marka Mood”. To co w Mood polubiłam ja, to lekko egzotyczny charakter biżuterii. Mój ulubieniec to łańcuszek z księżycem!

 

 

Wild Rabbit

Wild Rabbit to marka bieliźniarska. To co spodobało się w niej nam, to to, że w odróżnieniu od większości marek, oferują bieliznę bardziej dziewczęcą i kolorową. Miłą w dotyku, z haftowanymi naszywkami.

 

 

Fiore

Fiore to marka pończosznicza założona w Łodzi w 1998 roku. Muszę przyznać, że do tej pory marka ta, była mi nieznana, a okazuje się, że mają dobre projekty i zadziwiająco niskie ceny. Fiore obecnie działa tak, jak marki modowe. Dwa razy do roku powstają główne kolekcje. Na co dzień Fiore współpracuje z młodymi, zdolnymi artystami, fotografami, grafikami i stylistami.

 

Zdjęcia: 1 – Jakub Mysiński, 2 – Alina Słup, 3 – Fiore.

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *